Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
"Acid clorhidric de sinteza 32 % ” si „Soda caustica – solutie 50%"
- Număr anunț
- CN1050046
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
- Furnizor / câștigător
- CHIMCOMPLEX SA BORZESTI (CUI 960322)
- Cod CPV
- 24311470-2 · Clorura de hidrogen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.542.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.402.750 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097611
- Termen limită
- 09.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 238-686884
- Documentație de atribuire
- DF1166288
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI CUI RO 960322
Valoare atribuită
1.402.750 RON
din 2.542.500 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 1.139.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.