Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
Servicii de elaborare a Planului Urbanistic Zonal și studiului de fezabilitate cu elemente de D.A.L.I. pentru investiția “Regenerarea Urbană a zonei “Emanoil Gojdu“
- Număr anunț
- CN1050036
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- FABRICA DE PROIECTE SRL (CUI 17139837)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.833,56 RON
- Valoare atribuită
- 260.000 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103819
- Termen limită
- 10.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 238-683857
- Documentație de atribuire
- DF1166147
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7m
- draft contract.pdf.p7m
- FisaDate_DF1166147.pdf
- FORMULARE.docx.p7m
- FORMULAR T GOJDU (centralizator informatii propunere tehnica).doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FABRICA DE PROIECTE SRL CUI RO 17139837
Asociați 1
CADRO LANDSCAPE STUDIO S.R.L. CUI 44567059
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGORAPOLIS SRL CUI 34332969
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARIA 42 STUDIO SRL CUI RO37763443
Valoare atribuită
260.000 RON
din 308.833,56 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 48.833,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.