Atribuită
Anunț de participare
Servicii de suport tehnic pentru produsele software SIVECO Applications 2011
- Număr anunț
- CN1042947
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. (CUI 41963989)
- Cod CPV
- 71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.913.200 RON
- Valoare atribuită
- 21.382.304 RON
- Data publicării
- 22.05.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085718
- Termen limită
- 27.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 101-280180
- Documentație de atribuire
- DF1148124
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini suport tehnic licente ERP APIA SVAP - dupa ACC- SEAP.doc.p7s
- FisaDate_DF1148124.pdf
- Formulare - suport tehnic licente SVAP- dupa ACC, semnat.docx.p7s
- Model Acord Cadru suport licente svapp- dupa ACC- SEAP.docx.p7s
- Model Contract subsecvent licente svapp-dupa ACC- SEAP.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
21.382.304 RON
din 10.913.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro