Atribuită Anunț de participare

Furnizare autospeciale telecomunicații în cadrul proiectului „Improving the ICT based communications capabilities in the North-East Romania - Republic of Moldova cross-border area” („Îmbunătățirea capacității de comunicații bazate pe TIC în zona transfrontalieră Nord-Estul României – Republica Moldova”), cod 1HARD/3.1/95

Număr anunț
CN1050218
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara EURONEST (CUI 23198960)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691.568,29 RON
Valoare atribuită
3.691.500 RON
Data publicării
11.12.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1102735
Termen limită
16.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 241-694679
Documentație de atribuire
DF1166558

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Subcontractanți 2
AMERIDAC 9T SRL CUI 27169282
PROFI AUTO SRL CUI 14852002

Valoare atribuită

3.691.500 RON

din 3.691.568,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.