Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de energie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Reparatii, Revizii, Verificari Contoare de Energie Electrica
- Număr anunț
- CN1050204
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- ADREM INVEST S.A. (CUI 3020924)
- Cod CPV
- 50411300-2 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.197.871,81 RON
- Valoare atribuită
- 23.245.274,18 RON
- Data publicării
- 10.12.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099845
- Termen limită
- 25.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 240-692553
- Documentație de atribuire
- DF1166675
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini si anexe.zip.p7s
- 2. Model Acord cadru si contract subsecvent.zip.p7s
- FisaDate_DF1166675.pdf
- Modele orientative de formulare_Reparatii revizii verificari contoare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Subcontractanți 1
EPLUS SMART LABORATORY S.R.L. CUI 42842551
Valoare atribuită
23.245.274,18 RON
din 14.197.871,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro