Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,0% sub estimat

SERVICII DE TELEFONIE SI DE TRANSMISIE DE DATE

Număr anunț
SCN1107402
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950.153,64 RON
Valoare atribuită
133.332,48 RON 86,0% sub estimat
Data publicării
23.05.2022 09:02
Anunț de atribuire
SCNA1074314
Termen limită
07.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147812

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

133.332,48 RON

din 950.153,64 RON estimat 86,0%

Adjudecat la 14,0% din estimat · economie 816.821,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.