Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,4% sub estimat

“Achizitionare combustibil termic lichid şi motorină standard”

Număr anunț
SCN1107394
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL IZVORU MURESULUI (CUI 15216275)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632.100 RON
Valoare atribuită
452.600 RON 28,4% sub estimat
Data publicării
23.05.2022 08:41
Anunț de atribuire
SCNA1072482
Termen limită
02.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147925

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 632.100 RON Adjudecat: 452.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Combustibil termic lichid 382.200 RON
2 Motorina standard 249.900 RON ALMATAR TRANS 452.600 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALESOIL SRL CUI RO 32485940

Valoare atribuită

452.600 RON

din 632.100 RON estimat 28,4%

Adjudecat la 71,6% din estimat · economie 179.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.