Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,5% sub estimat
Furnizare dotari pentru Cula Izvoranu-Geblescu Brabova, Lotul 1 – Manechine , Lotul 4 – Plăcuţe tactile indicator braille tip ieşire, scări, toalete, stingătoare,Lotul 5 – WC ecologic şi WC ecologic pentru persoane cu dizabilităţi.
- Număr anunț
- SCN1107388
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.708,22 RON
- Valoare atribuită
- 11.135 RON 70,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2022 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1072973
- Termen limită
- 06.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147904
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LEMINGS SRL CUI RO 12039551
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IC CREATIVE SRL CUI RO23305250
Valoare atribuită
11.135 RON
din 37.708,22 RON estimat
70,5%
Adjudecat la 29,5% din estimat · economie 26.573,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.