Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,7% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- CN1050454
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 147.600 RON 29,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2022 10:56
- Anunț de atribuire
- CAN1099057
- Termen limită
- 26.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167072
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL CUI RO 6922360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
147.600 RON
din 210.000 RON estimat
29,7%
Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 62.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.