Atribuită
Anunț de participare
LEASING OPERATIONAL AUTOVEHICULE SI AUTOUTILITARE pentru 57 de luni
- Număr anunț
- CN1050352
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- OPERATIONAL AUTOLEASING SRL (CUI 14783697)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.039.816,35 RON
- Valoare atribuită
- 7.733.988 RON
- Data publicării
- 16.12.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100575
- Termen limită
- 30.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 244-705691
- Documentație de atribuire
- DF1166967
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPERATIONAL AUTOLEASING SRL CUI RO 14783697
Valoare atribuită
7.733.988 RON
din 7.039.816,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro