Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Servicii de colectare , manipulare , transport si eliminare deseuri spitalicesti

Număr anunț
CN1050586
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254.000 RON
Valoare atribuită
1.209.000 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
23.12.2022 01:01
Anunț de atribuire
CAN1112857
Termen limită
01.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 248-724630
Documentație de atribuire
DF1167491

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.209.000 RON

din 1.254.000 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 45.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.