Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,0% sub estimat

DOTARE IN SPECIALITATEA RECA

Număr anunț
CN1043031
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
PHYSIOMED APARATURA MEDICALA SRL (CUI 15433312)
Cod CPV
33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038.654 RON
Valoare atribuită
581.400 RON 44,0% sub estimat
Data publicării
25.05.2022 19:01
Anunț de atribuire
CAN1091531
Termen limită
28.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 102-282876
Documentație de atribuire
DF1148023

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 581.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 APARAT DE MAGNETOTERAPIE CU 2 CANALE PHYSIOMED APARATURA MEDICALA,BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 105.000 RON
2 APARAT DE TERAPIE LASER STATIONAR
3 APARAT DE TERAPIE COMBINATA CU 2 CANALE ELECTROTERAPIE PHYSIOMED APARATURA MEDICALA,S.C. PRO CARDIA S.R.L. 61.800 RON
4 APARAT DE TERAPIE UNDE SCURTE PHYSIOMED APARATURA MEDICALA,LIAMED 234.600 RON
5 CADA GALVANICA PHYSIOMED APARATURA MEDICALA,S.C. PRO CARDIA S.R.L.,LIAMED 180.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO CARDIA SRL CUI RO 2527350
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

581.400 RON

din 1.038.654 RON estimat 44,0%

Adjudecat la 56,0% din estimat · economie 457.254 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.