Anulată
Anunț de participare
Achizitie de reactivi de laborator in cadrul proiectului “Implementarea Planului național de acțiune pentru conservarea populației urs brun din România” POIM COD SMIS – 136899
- Număr anunț
- CN1050534
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.520.470 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.12.2022 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099322
- Termen limită
- 27.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 248-715972
- Documentație de atribuire
- DF1167476
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 5.520.470 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Extractie | 1.127.800 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2 - Amplificare | 2.375.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Lotul 3 - Secventiere | 2.017.670 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.