Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

Contract de prestari Servicii pentru silvicultura degajari DS Iasi 2022

Număr anunț
CN1043128
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.378 RON
Valoare atribuită
245.940,11 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
25.05.2022 16:06
Anunț de atribuire
CAN1083130
Termen limită
27.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148203

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CANDIUM SRL CUI 21824587
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

245.940,11 RON

din 266.378 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 20.437,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.