Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare containare lucru stat major
- Număr anunț
- CN1050494
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155.463 RON
- Valoare atribuită
- 1.536.500 RON
- Data publicării
- 21.12.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1104356
- Termen limită
- 20.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 248-716419
- Documentație de atribuire
- DF1167211
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-signed.pdf
- caiet sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1167211.pdf
- formulare-signed.pdf
- Instructiuni-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
1.536.500 RON
din 1.155.463 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro