Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat

CL 28: Execuţie reţele de apă şi canalizare Uivar, Pustinis, Rauti, Sanmartinu Maghiar, Otelec, Barateaz, Hodoni, Satchinez

Număr anunț
CN1050698
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
TUBULAR TEHNO SISTEM SRL (CUI 11074003)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.758.942,03 RON
Valoare atribuită
32.107.825,98 RON 7,6% sub estimat
Data publicării
25.12.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1104424
Termen limită
17.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 250-729668
Documentație de atribuire
DF1167810

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280
Subcontractanți 2
DRILL JOB SRL CUI RO26618391
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Subcontractanți 6
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
PROINSTAL SRL CUI RO 9858467
SAMINO TEHNIC SRL CUI RO29999142
TECHNOSAM SRL CUI RO 9524394

Valoare atribuită

32.107.825,98 RON

din 34.758.942,03 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 2.651.116,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.