Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE ,, REACTIVI PENTRU ANALIZE SANGE

Număr anunț
CN1050680
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.312.800 RON
Valoare atribuită
7.371.359,80 RON
Data publicării
25.12.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1108248
Termen limită
08.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 250-731929
Documentație de atribuire
DF1167718

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 7.371.359,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi determinare markeri cardiaci compatibili sau echivalen… X-Lab Solutions S.R.L. 658.459,80 RON
2 reactivi determinare markeri cardiaci compatibili sau echivalen… SYNTTERGY CONSULT 1.517.040 RON
3 REACTIVI 100% COMPATIBIL CU ANALIZORUL GEM PREMIER 3500 si GEM … PRION POCT 3.839.700 RON
4 REACTIVI HEMATOLOGIE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL S… Top Diagnostics S.R.L. 1.356.160 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.371.359,80 RON

din 7.312.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.