Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat

Echipamente IT, în cadrul proiectului "Digitalizarea activității Consiliului Județean Vaslui – soluție pentru creșterea eficienței", cod SIPOCA 1223/ MySMIS2014+ 153593

Număr anunț
CN1050647
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.000 RON
Valoare atribuită
86.625 RON 12,5% sub estimat
Data publicării
23.12.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1103073
Termen limită
30.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 249-727244
Documentație de atribuire
DF1167557

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INFOCENTER S.R.L. CUI RO 16474833
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

86.625 RON

din 99.000 RON estimat 12,5%

Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 12.375 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.