Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Servicii de întreținere și reparare a automobilelor din dotarea UTT Pitești
- Număr anunț
- CN1050667
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.840 RON
- Valoare atribuită
- 193.217,60 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.12.2022 17:28
- Anunț de atribuire
- CAN1100334
- Termen limită
- 06.02.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167752
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Valoare atribuită
193.217,60 RON
din 196.840 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 3.622,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.