Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei POPEȘTI, Judetul IAȘI
- Număr anunț
- PC1002027
- Autoritate contractantă
- COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti) (CUI 4540399)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO INSTAL ENERGY S.R.L. (CUI 42082723)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 296.407 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2022 09:29
- Anunț de atribuire
- PCA1001842
- Termen limită
- 15.06.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1139864
Documente
Documentația de atribuire
- 03.1 - lista elemente de pret.pdf.p7s
- 03.2. - fise tehnice.pdf.p7s
- 03. Caiet sarcini - POPESTI_IS.pdf.p7s
- 04. REGULAMENTUL SERVICIULUI - POPESTI_IS.pdf.p7s
- 05.1 DUAE-editabil-1.docx.p7s
- 05.1 DUAE-editabil-1.pdf.p7s
- 05. Modele de formulare - POPESTI_IS.pdf.p7s
- 06. contract - draft - POPESTI_IS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139864.pdf
- HCL Delegare iluminat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO INSTAL ENERGY S.R.L. CUI 42082723
Subcontractanți 1
RETELE IASI SRL CUI RO36024515
Valoare atribuită
296.407 RON
din 300.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 3.593 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.