Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
Lucrari de reparatii a unor strazi din orasul Strehaia, judetul Mehedinti
- Număr anunț
- SCN1107670
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI ORĂŞENEŞTI MEHEDINŢENE EXPRES S.R.L. (CUI 32740112)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955.151,06 RON
- Valoare atribuită
- 857.780,74 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2022 09:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1072369
- Termen limită
- 14.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148366
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUMURI ORĂŞENEŞTI MEHEDINŢENE EXPRES S.R.L. CUI 32740112
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413
Valoare atribuită
857.780,74 RON
din 955.151,06 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 97.370,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.