Anulată Anunț de participare

Achizitie echipamente medicale de specialiatate, in cadrul proiectului Dotare Ambulatoriu Spital Orasenesc Dr. Caius Tiberiu Sparchez cu aparatura medicala si mobilier, SMIS 126360

Număr anunț
CN1050635
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882.926,97 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
23.12.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1096190
Termen limită
01.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 249-727717
Documentație de atribuire
DF1167646

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 882.926,97 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente Fizioterapie 603.266,43 RON Anulat
2 Echipamentre Kinetoterapie 34.005,84 RON Anulat
3 Dotari medicale specifice 91.162,19 RON Anulat
4 Echipamente medicale 8.312,82 RON Anulat
5 Consumabile facoemulsificator 25.681,83 RON Anulat
6 Instrumentar 43.591,10 RON Anulat
7 Echipamente pentru Cabinet Chirurgie 76.906,76 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.