Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat

Servicii suport si echipamente de retea - Open Network 2

Număr anunț
CN1050632
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.802.142,80 RON
Valoare atribuită
33.579.443,91 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
23.12.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1108294
Termen limită
01.02.2023 12:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 249-726655
Documentație de atribuire
DF1167604

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

33.579.443,91 RON

din 38.802.142,80 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 5.222.698,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.