Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,5% sub estimat
Dezinfectanti
- Număr anunț
- CN1050627
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MEDISAN COM SRL (CUI 19225535)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.734.425 RON
- Valoare atribuită
- 1.434.266 RON 47,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1104745
- Termen limită
- 27.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 249-727463
- Documentație de atribuire
- DF1167548
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini dezinfectanti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167548.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model Acord Cadru furnizare.doc.p7s
- Model Contract Subsecvent de furnizare.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 2.734.425 RON Adjudecat: 1.434.266 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alcool sanitar70% | 81.400 RON | CERTINVEST 2 contracte | 49.266 RON ↓39,5% |
| CERTINVEST · contract 1,2,3/154 · 06.07.2023 | 3.066 RON | |||
| CERTINVEST · contract 154 · 15.05.2023 | 46.200 RON | |||
| 2 | Detergent enzimatic pentru precurățarea prin imersie a instrume… | 476.000 RON | Biostec Clinilab | 120.000 RON ↓74,8% |
| 3 | Dezinfectant concentrat, de nivel inalt, pentru dezinfectia ins… | 560.000 RON | — | |
| 4 | Dezinfectant rapid, de nivel inalt pentru suprafete si echipame… | 380.000 RON | MEDISAN COM S.R.L. | 588.000 RON |
| 5 | Dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia fără acțiune me… | 200.000 RON | BIO HYGIENE | 200.000 RON |
| 6 | Gel antiseptic pentru dezinfecția igienică și chirurgicală, pr… | 866.025 RON | B.BRAUN MEDICAL | 351.000 RON ↓59,5% |
| 7 | Dezinfectant clorigen, produs biocid tip 2 și tip 4 | 171.000 RON | MEDISAN COM S.R.L. | 126.000 RON ↓26,3% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CERTINVEST SRL CUI RO15877382
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOSTEC CLINILAB SRL CUI RO 11324711
Valoare atribuită
1.434.266 RON
din 2.734.425 RON estimat
47,5%
Adjudecat la 52,5% din estimat · economie 1.300.159 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.