Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de cercetare arheologică preventiva - ”Reabilitarea, restaurarea şi refuncţionalizarea zidurilor Cetăţii Oradea (bastioane, curtine şi contraescapă) în vederea introducerii în circuitul turistic – „Cetatea Oradea – Centru multicultural şi multiconfesional european – Etapa a IV –a, Reabilitarea, restaurarea şi refuncţionalizarea Bastioanelor Aurit si Rosu, a Curtinelor si Contraescarpei”
- Număr anunț
- CN1050830
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL BUSINESS LAND SRL (CUI 34090016)
- Cod CPV
- 71351914-3 · Servicii de arheologie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.148.550 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101143
- Termen limită
- 06.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 001-002173
- Documentație de atribuire
- DF1168150
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Valoare atribuită
1.148.550 RON
din 1.150.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.