Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru – servicii de asigurare a autovehiculelor de tip RCA și CASCO si a asigurare de bunuri pentru statiile de incarcare ale autobuzelor electrice : 5 loturi
- Număr anunț
- CN1050810
- Autoritate contractantă
- S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI RO1219301)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.772.400 RON
- Valoare atribuită
- 12.534.585,90 RON
- Data publicării
- 30.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101876
- Termen limită
- 03.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 001-001308
- Documentație de atribuire
- DF1168073
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Instructiuni Ofertanti-asigurari_23.12.2022.pdf.p7s
- 3_Caiet de sarcini RCA+CASCO+Asigurare bunuri.pdf.p7s
- 4_Model acord-cadru Asigurare bunuri.docx.p7s
- 4_Model acord-cadru CASCO.docx.p7s
- 4_Model acord-cadru RCA.docx.p7s
- 5_Model Contract subsecvent Asigurare bunuri.docx.p7s
- 5_Model Contract subsecvent CASCO.docx.p7s
- 5_Model Contract subsecvent RCA.docx.p7s
- 6_Modele formulare.docx.p7s
- Anexa 1 caiet sarcini - Lot 1 - RCA.xlsx.p7s
- Anexa 1 caiet sarcini - Lot 2 - CASCO motor termic.xlsx.p7s
- Anexa 1 caiet sarcini - Lot 3 - CASCO electrice.xlsx.p7s
- Anexa 1 caiet sarcini - Lot 4 - CASCO hibride.xlsx.p7s
- Anexa 1 caiet sarcini - Lot 5 - Statii incarcare electrice.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1168073.pdf
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 12.534.585,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 - Servicii de asigurare de raspundere civila auto - R.C.… | — | GROUPAMA ASIGURARI,Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 2.550.000 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI,Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 906 · 01.04.2023 | 1.020.000 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 907 · 01.04.2023 | 510.000 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 1119 · 02.04.2024 | 1.020.000 RON | |||
| 2 | LOT 2 - Servicii de asigurare tip CASCO pentru motoare termice | — | GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 2.420.875 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 772 · 21.03.2023 | 484.175 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 770 · 21.03.2023 | 968.350 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 1008 · 21.03.2024 | 968.350 RON | |||
| 3 | LOT 3 - Servicii de asigurare tip CASCO pentru motoare electrice | — | GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 4.171.250 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 771 · 21.03.2023 | 1.668.500 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 1009 · 21.03.2024 | 1.668.500 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 773 · 21.03.2023 | 834.250 RON | |||
| 4 | LOT 4 - Servicii de asigurare tip CASCO pentru motoare hibrid | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP,GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 3.237.600 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP,GROUPAMA ASIGURARI · contract 840 · 28.03.2023 | 1.079.200 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 69 · 09.01.2024 | 1.079.200 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 31 · 09.01.2025 | 1.079.200 RON | |||
| 5 | LOT 5 - Servicii de asigurare de bunuri pentru statiile de inca… | — | GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 154.860,90 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 1066 · 27.03.2024 | 61.944,36 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 842 · 28.03.2023 | 30.972,18 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.,GROUPAMA ASIGURARI · contract 841 · 28.03.2023 | 61.944,36 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
12.534.585,90 RON
din 11.772.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro