Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare instalație de irigat tip „pivot fix" în cadrul proiectului „MODERNIZAREA SI REABILITAREA PLOTULUI DE IRIGATII SPP 2, APARTINAND O.U.A.I. AGROZOOTEHNICA PIETROIU, JUDETUL CALARASI, DIN AMENAJAREA DE IRIGATII BORCEA DE SUS”
- Număr anunț
- CN1050758
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII „AGROZOOTEHNICA PIETROIU” (CUI 20893880)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952.658,81 RON
- Valoare atribuită
- 951.961,34 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101295
- Termen limită
- 03.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 252-733890
- Documentație de atribuire
- DF1167861
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Valoare atribuită
951.961,34 RON
din 952.658,81 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 697,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.