Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
HD-CS-S1 - Asistenta Tehnica pentru Managementul Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată din județul Hunedoara, în perioada 2014-2020
- Număr anunț
- CN1050752
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Furnizor / câștigător
- RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL (CUI 12540535)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.664.666 RON
- Valoare atribuită
- 20.458.588,54 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1104385
- Termen limită
- 14.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 252-733860
- Documentație de atribuire
- DF1167918
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL CUI RO 12540535
Valoare atribuită
20.458.588,54 RON
din 20.664.666 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 206.077,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.