Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE Reactivi compatibili cu Analizorul Gem Premier 4000 conform caiet de sarcini atasat in SEAP
- Număr anunț
- CN1043175
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.677.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.905.400 RON
- Data publicării
- 28.05.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089385
- Termen limită
- 27.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 104-291209
- Documentație de atribuire
- DF1148511
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-GEM PREMIER_sign.pdf.p7s
- FisaDate (2).pdf.p7s
- FisaDate_DF1148511.pdf
- Formulare- GEM PREMIER 4000_000107.pdf.p7s
- Model Acord+contract subsecvent GEM PREMIER 4000_000106.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
6.905.400 RON
din 1.677.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro