Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,0% sub estimat

Achizitie licente, laptopuri si statii de lucru (PC-uri) echipate complet

Număr anunț
CN1043230
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.199.885,73 RON
Valoare atribuită
527.601 RON 56,0% sub estimat
Data publicării
29.05.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1087088
Termen limită
11.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 105-292876
Documentație de atribuire
DF1148801

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.199.885,73 RON Adjudecat: 527.601 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Licente 471.266,15 RON Anulat
2 Laptopuri si statii de lucru (PC-uri) echipate complet 728.619,58 RON Romflex Sistem SRL 527.601 RON ↓27,6%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

527.601 RON

din 1.199.885,73 RON estimat 56,0%

Adjudecat la 44,0% din estimat · economie 672.284,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.