Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE REVIZIE, INTRETINERE SI REPARATII A ECHIPAMENTULUI MEDICAL ELECTROCAUTERE VALLEYLAB, cu furnizare piese de schimb
- Număr anunț
- CN1043188
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.436.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120287
- Termen limită
- 07.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 105-292730
- Documentație de atribuire
- DF1148507
Documente
Documentația de atribuire
- DECLARATIE art. 63.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1148507.pdf
- Model acord cadru si ctr.subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
1.436.000 RON
din 1.436.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro