Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de „Combustibil auto”
- Număr anunț
- CN1043185
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.037.900 RON
- Valoare atribuită
- 22.137.820 RON
- Data publicării
- 29.05.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1084775
- Termen limită
- 21.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 105-294317
- Documentație de atribuire
- DF1148498
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 la DOCUMENTATIA DE ATRIBUIRE - cantitati minime-maxime-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft AC + CS-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1148498.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
22.137.820 RON
din 11.037.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro