Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Delegarea activităților de transfer, sortare, tratare mecano-biologică, compostare și depozitare a deșeurilor municipale de pe raza UAT Medgidia, ca parte componentă a serviciului de salubrizare
- Număr anunț
- CN1050945
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.127.713,39 RON
- Valoare atribuită
- 7.798.996,88 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.01.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100458
- Termen limită
- 07.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 005-010000
- Documentație de atribuire
- DF1168395
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
7.798.996,88 RON
din 9.127.713,39 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 1.328.716,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.