Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Instalatie Spect CT si echipamente conexe
- Număr anunț
- CN1050925
- Autoritate contractantă
- Clusterul Regional Inovativ de Imagistica Moleculara si Structurala Nord-Est (IMAGO-MOL) (CUI 31425214)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33124200-7 · Aparate de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.047.545,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.000.000 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.01.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103912
- Termen limită
- 10.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 003-006215
- Documentație de atribuire
- DF1168430
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MATE-FIN SRL CUI RO 466443
Valoare atribuită
4.000.000 RON
din 4.047.545,80 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 47.545,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.