Atribuită Anunț de participare

Mașină de teren cu remorcă și accesorii din cadrul proiectului LIFE19 NAT/SK/001023 LIFE DANUBE FREE SKY

Număr anunț
SCN1107861
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Cod CPV
34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.750 RON
Valoare atribuită
144.750 RON
Data publicării
30.05.2022 08:43
Anunț de atribuire
SCNA1073732
Termen limită
16.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148761

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708

Valoare atribuită

144.750 RON

din 144.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.