Atribuită
Anunț de participare
Software bază de date reabilitări imobile Sectorul 3
- Număr anunț
- SCN1107984
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Cod CPV
- 48611000-4 · Pachete software pentru baze de date (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 31.05.2022 12:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1073545
- Termen limită
- 14.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148951
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590
Valoare atribuită
210.000 RON
din 210.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro