Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 49,5% sub estimat

Delegarea activităților de colectare și transport deșeuri municipale de pe raza UAT Medgidia, ca parte componentă a serviciului de salubrizare

Număr anunț
CN1051150
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.135.525 RON
Valoare atribuită
6.132.980,52 RON 49,5% sub estimat
Data publicării
13.01.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1110310
Termen limită
16.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 011-026363
Documentație de atribuire
DF1168837

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.132.980,52 RON

din 12.135.525 RON estimat 49,5%

Adjudecat la 50,5% din estimat · economie 6.002.544,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.