Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat
FIRE SUTURA BLOC OPERATOR
- Număr anunț
- CN1051133
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831.927,68 RON
- Valoare atribuită
- 509.676,70 RON 38,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.01.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100803
- Termen limită
- 10.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 011-026841
- Documentație de atribuire
- DF1168760
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (12)
Adjudecat: 509.676,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poliglecaprone monofil | — | Anulat | — |
| 2 | Poliglicol multifil | — | — | |
| 3 | Polipropilen monofil | — | — | |
| 4 | Mătase | — | ROMBIOMEDICA | 480.771,70 RON |
| 5 | Polidioxanon | — | TOP TRADE MEDICAL,M-G EXIM ROMITALIA,RAFI MEDICAL | 22.645 RON |
| 6 | Poliester | — | TOP TRADE MEDICAL,ROMBIOMEDICA | 4.460 RON |
| 7 | Poliamid multifil | — | — | |
| 8 | Polipropilen monofil microchirurgie | — | Anulat | — |
| 9 | Polipropilen monofil chirurgie vasculara | — | CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | 1.800 RON |
| 10 | Dispozitiv de sutură cu sistem de ancorare unidirecţională, abs… | — | Anulat | — |
| 11 | Fir multifilament poliamid, fără ac, pentru ligatură | — | — | |
| 12 | Fir Roeder pentru intervenţii laparoscopice, fir sintetic resor… | — | — |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP-TRADE MEDICAL SRL CUI 24168606
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
509.676,70 RON
din 831.927,68 RON estimat
38,7%
Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 322.250,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.