Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de aerodromuri, piste de decolare si de aterizare si suprafete de manevrare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Lucrari Upgrade balizaj luminos la PDA dir.36
- Număr anunț
- CN1051135
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- TIAB SA (CUI 1555115)
- Cod CPV
- 45235000-3 · Lucrari de constructii de aerodromuri, piste de decolare si de aterizare si suprafete de manevrare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.994.382,08 RON
- Valoare atribuită
- 38.727.111,31 RON
- Data publicării
- 13.01.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100875
- Termen limită
- 15.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 011-027691
- Documentație de atribuire
- DF1168758
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Certificat Urbanism - upgrade balizaj nr.136 din 26.10.2017 - prelungit + planse.pdf.p7s
- 02. Aviz RAJA.pdf.p7s
- 03. Aviz Distrigaz original.pdf.p7s
- 04. Aviz Telekom.pdf.p7s
- 05. Aviz Enel original 11.09.2018.pdf.p7s
- 06. Aviz Enel - prelungire.pdf.p7s
- 07. acord ISC Cta.pdf.p7s
- 08. 2017-03-14-AACR-32827-5262-231-SI-aviz-de-principiu.pdf.p7s
- 09. acord Romatsa cu privire la Balizaj -10.09.2018.pdf.p7s
- 10. Aviz MApN.pdf.p7s
- 11. Autorizatie nr.25.4 din 16.11.2018 - CNAIR - DRDPC.pdf.p7s
- 12. Aviz IPJ Cta.pdf.p7s
- 13. APM Constanta-Clasarea Notificarii.pdf.p7s
- 14. Dovada OAR.pdf.p7s
- 15. Aviz CTE-AIMKC.pdf.p7s
- 16. Aviz CT-MT nr.69-79 din 26.08.2019.pdf.p7s
- 17043-balizaj-PT+DE-descrieri.xls.p7s
- 17043-balizaj-PT+DE-evaluare.xls.p7s
- 17043-balizaj-PT-evaluare-REZ.xls.p7s
- 17. Ordin MTI nr.934 din 30.04.2020.pdf.p7s
- 18. Aviz CTE-AIMKC nr.35 din 07.09.2022 - Actualizare valoare Upgrade balizaj.pdf.p7s
- 19. Hot.CA-AIMKC nr.47-11.11.2022.pdf.p7s
- 20. Aviz CT-MT nr.172-181 din 15.11.2022.pdf.p7s
- 21. Aviz CI nr.6 47934 Aviz Aeroport M Kogalniceanu.pdf.p7s
- Anexe - Propunere financiara - PT+DE-liste.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_Lucrari - Upgrade balizaj luminos la PDA dir.36.docx.p7s
- CAIETE DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract de executie - Upgrade balizaj luminos la PDA dir.36.docx.p7s
- Conventie ssm+mediu upgrade balizaj.doc.p7s
- FisaDate_DF1168758.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- modele de formulare.doc.p7s
- PAC-AER.pdf.p7s
- PAC-ISE.pdf.p7s
- PAC-marcaje.pdf.p7s
- PAC-mem-gen.pdf.p7s
- PAC-REZ-2.pdf.p7s
- PAC-REZ-3.pdf.p7s
- PAC-REZ-4.pdf.p7s
- PAC-REZ-5+6.pdf.p7s
- PAC-REZ-7.pdf.p7s
- PAC-REZ-8.pdf.p7s
- PAC-REZ-mem+1.pdf.p7s
- POE.pdf.p7s
- PT+DE-AER.pdf.p7s
- PT+DE-ISE16.pdf.p7s
- PT+DE-ISE17-19.pdf.p7s
- PT+DE-ISE20.pdf.p7s
- PT+DE-ISE21.pdf.p7s
- PT+DE-ISE22.pdf.p7s
- PT+DE-ISE23.pdf.p7s
- PT+DE-ISE24.pdf.p7s
- PT+DE-ISE25.pdf.p7s
- PT+DE-ISE26-46+PT13-0+2.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-mem+1-15.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-PT13-3.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-PT13-4.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-PT13-5+PT14-0-2.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-PT14-3.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-PT14-4+5.pdf.p7s
- PT+DE-ISE-trasare-coord.pdf.p7s
- PT+DE-marcaje.pdf.p7s
- PT+DE-mem-gen.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-2.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-3.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-4.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-5+6.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-7.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-8.pdf.p7s
- PT+DE-REZ-mem+1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIAB SA CUI RO 1555115
Valoare atribuită
38.727.111,31 RON
din 34.994.382,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro