Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE PLASĂ DIN SÂRMĂ METALICĂ Ø 4 mm

Număr anunț
CN1043312
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
OCTPREST IMPEX SRL (CUI 8042400)
Cod CPV
44310000-6 · Articole din sarma (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500.750 RON
Valoare atribuită
1.500.750 RON
Data publicării
31.05.2022 08:30
Anunț de atribuire
CAN1085383
Termen limită
04.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1148899

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400

Valoare atribuită

1.500.750 RON

din 1.500.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.