Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat
"Elaborarea Documentatiei de Avizare a Lucrarilor de Interventii pentru „DN 13C km 0+000 – 17+756, Vanatori – Simonesti." - DRDP Brasov
- Număr anunț
- CN1043288
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.303.268,60 RON
- Valoare atribuită
- 920.000 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.06.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090600
- Termen limită
- 05.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 107-299263
- Documentație de atribuire
- DF1148729
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Asociați 1
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Subcontractanți 8
ASRO SERV SRL CUI 14945942
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
ELECTRO DALEX SRL CUI 16040710
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
MONDEV REAL ESTATE SRL CUI 36277500
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE CUI 3897238
PROFER CF S.R.L. CUI RO23724401
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIKE CONSULTING SRL CUI 35247993
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SPC ELITE CONSULTING SRL CUI RO 24923658
Subcontractanți 4
ADONICA CONSULTING SRL CUI 35371265
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ENVIRO ECOSMART SRL CUI 30829567
MUZEUL DUNARII DE JOS CALARASI CUI 3466340
Valoare atribuită
920.000 RON
din 1.303.268,60 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 383.268,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.