Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Orașului Cajvana, jud. Suceava
- Număr anunț
- PC1002038
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 249.000 RON 33,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.06.2022 11:35
- Anunț de atribuire
- PCA1001735
- Termen limită
- 22.06.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1129179
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ILVASTEO S.R.L. CUI 16683546
Valoare atribuită
249.000 RON
din 375.000 RON estimat
33,6%
Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 126.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.