Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ANALIZOARE MEDICALE

Număr anunț
CN1051299
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL (CUI 35671513)
Cod CPV
38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.198.500 RON
Valoare atribuită
3.194.800 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.01.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1102578
Termen limită
20.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 016-044019
Documentație de atribuire
DF1169185

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANDCOR SRL CUI RO 7343413
Subcontractanți 5
BIO SERVICE SRL CUI RO 5126701
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.194.800 RON

din 3.198.500 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 3.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.