Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
ACHIZIȚIONARE AUTOBASCULANTĂ PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ, COMUNA PARDINA, JUDEȚUL TULCEA
- Număr anunț
- CN1051368
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.557.589,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.399.000 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102243
- Termen limită
- 28.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 018-049412
- Documentație de atribuire
- DF1169335
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TAIL INDUSTRY CONSULTING S.R.L. CUI 40583566
Valoare atribuită
1.399.000 RON
din 1.557.589,87 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 158.589,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.