Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
ACHIZIȚIONARE AUTOVIDANJĂ ÎN COMUNA PARDINA, JUDEȚUL TULCEA
- Număr anunț
- CN1051369
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790.913,37 RON
- Valoare atribuită
- 787.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1101723
- Termen limită
- 28.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 018-049615
- Documentație de atribuire
- DF1169341
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
787.000 RON
din 790.913,37 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 3.913,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.