Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare autoturisme cu propulsie electrica pentru misiuni operative tip 1

Număr anunț
CN1051556
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932.770 RON
Valoare atribuită
1.350.000 RON
Data publicării
01.02.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1102912
Termen limită
14.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 025-072330
Documentație de atribuire
DF1169854

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
APAN AUTOMOBILE SRL CUI RO 17088342

Valoare atribuită

1.350.000 RON

din 932.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.