Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Furnizare aparatura medicala
- Număr anunț
- CN1043408
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743.667,70 RON
- Valoare atribuită
- 707.792,90 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1084238
- Termen limită
- 12.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 108-304466
- Documentație de atribuire
- DF1149059
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AKESO MEDICAL INNOVATIONS S.R.L. CUI 43547002
Valoare atribuită
707.792,90 RON
din 743.667,70 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 35.874,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.