Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE KIT COMPLET REACTIVI HISTOLOGIE CONVENTIONALA PTR PROCESAREA A 1000 PROBE

Număr anunț
CN1051541
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BRINOVA SRL (CUI 3385572)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800.000 RON
Valoare atribuită
3.600.000 RON
Data publicării
01.02.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1102562
Termen limită
07.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 025-071419
Documentație de atribuire
DF1169704

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572

Valoare atribuită

3.600.000 RON

din 1.800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.