Atribuită
Anunț de participare
Acord- cadru - Servicii privind încasarea tarifelor de parcare prin intermediul terminalelor de plată neasistate
- Număr anunț
- SCN1108269
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- IDEA BANK (CUI 10318789)
- Cod CPV
- 79900000-3 · Diverse servicii comerciale si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831.510 RON
- Valoare atribuită
- 1.916.943,65 RON
- Data publicării
- 03.06.2022 14:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1076920
- Termen limită
- 15.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145139
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1145139.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model acord cadru.docx.p7s
- Model contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Valoare atribuită
1.916.943,65 RON
din 831.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro