Anulată
Anunț de participare
„IMBUNATATIREA ACCESULUI LA PROCESUL DE INVATARE IN MEDIUL ONLINE IN CADRUL SCOLII GIMNAZIALE ”PAN M. VIZIRESCU”” LOT 1: Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz scolar cu acces la internet si LOT 2: Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozitive electronice necesare desfasurarii activitatii didactice In mediul on-line
- Număr anunț
- SCN1108268
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PAN M. VIZIRESCU SAT BRANET (CUI 25551986)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.045,07 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.06.2022 14:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1084470
- Termen limită
- 29.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149548
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 361.045,07 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz sc… | 159.449,40 RON | Anulat | — |
| 2 | : Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozit… | 201.595,67 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.